parallax background

zaczyna się od rozmowy.

Nie jesteś robotem,
masz swoje granice.

Praca w domu, dom w pracy, niekończące się calle, niepewna sytuacja dzieciaków w szkole … każdy może poczuć, że ma już po prostu dość. Ponadto, większość z nas martwi się o przyszłość. To jest normalne.

Ale co dalej z tym zrobić?
Nie wydłużymy doby, nie możemy rozmawiać z trzema osobami jednocześnie, nie rzucimy wszystkiego i nie wyjedziemy na Bahamy. 

Tego nie zmienimy.
Ale możemy odnaleźć się w tej sytuacji i spróbować ją zrozumieć, by wyjść z impasu. 

Poznaj paru naszych specjalistów

To doświadczeni specjaliści, psycholodzy i psychoterapeuci, którzy mają bogate doświadczenie w biznesie. Sami doskonale wiedzą, jak trudno teraz pogodzić codzienne życie z pracą. 

Magdalena Jelonkiewicz

Psychoterapeutka, trener biznesu

Od 2011 roku towarzyszę moim klientom w ich bieżących wyzwaniach, wspieram w trudnych chwilach i pomagam rozjaśnić dostępne możliwości działania, gdy znajdą się w impasie. Kiedyś byłam obieżyświatem: Irlandia, USA i Niemcy były moim domem przez ponad 7 lat. Pracowałam wówczas w międzynarodowych korporacjach. Półroczny urlop na podróż dookoła świata oraz decyzja powrotu do kraju rozpoczęły proces zmian w moim życiu: ze świata relacji biznesowych do świata relacji osobistych, do pomagania i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w jego drodze rozwoju. Domowo dzielę czas między mężem, synkiem i wierną psicą, próbując odnaleźć właściwe czaso-proporcje.

Edyta zawodna

Psychoterapeutka, psycholog biznesu

Wierzę, że świadome podejmowanie decyzji i wgląd we własne wnętrze pomaga nam w znalezieniu sensu we wszystkim co robimy. Z powołaniem i pasją pomagam ludziom w odnalezieniu własnej drogi, siebie i celu własnego życia. Pomagam w uświadomieniu sobie, że mamy realny wpływ na kształt naszego życia. Posiadam 14 lat doświadczenia zawodowego w dużych przedsiębiorstwach. Przez 8 lat obejmowłam stanowiska dyrektora ds. rozwoju biznesu/ sprzedaży/ marketingu.

Krzysztof Wójtowicz

Psychoterapeuta, Psycholog, Trener biznesu

Zajmuję się psychoterapią i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych, które przeżywają kryzysy, problemy w relacjach, mają trudności w obszarze wykorzystania swojego potencjału oraz osób, które chcą pogłębić świadomość własnych procesów psychicznych. W mojej pracy pomaga mi wieloletnie doświadczenie rekrutera w firmach IT.

Nikodem Ryś

Psychoterapeuta, Psycholog

W swojej pracy stawiam na stałą współpracę z klientem w oparciu o jasno sformułowane cele. Bazuję na metodach, których skuteczność została potwierdzona naukowo. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży w zakresie zaburzeń lękowych i problemów z nastrojem. Pomagam również z radzeniem sobie ze stresem i emocjami, czy poprawy relacji z innymi ludźmi. Ponadto specjalizuję się także w pomocy osobom z różnymi niepełnosprawnościami.

JUSTYNA dylczyk

Psychoterapeutka, Psycholog, Psychoonkolog

Jestem przekonana, że w trakcie terapii ważne jest, by to pacjent stał się ekspertem od swojego myślenia, czucia i zachowania. Do tego będziemy razem dążyć w czasie naszych spotkań. Pracuję z osobami z problemami związanymi z zaburzeniami lękowymi, adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju, a także z osobami w żałobie. Wolny czas przeznaczam na taniec, podróże oraz zwyczajny odpoczynek.

Jakie wsparcie mogą Ci dać?

W czasie nasilonego stresu

Stres może nas motywować, ale też spalać od środka. Dowiedz się, jak działać, by stres nie doprowadził do wypalenia zawodowego lub poważniejszych schorzeń.

Kiedy czujesz przytłoczenie

Czasem mamy po prostu za dużo i nie wiemy od czego zacząć. To uczucie nas przytłacza i paraliżuje. Poznaj narzędzia, jak wyjść ze stanu przytłoczenia.

Pojawienie się stanów lękowych

Czas pandemii to czas niepewności i zmartwień. Magda i Edyta są po to, by Cię wysłuchać i pomóc Ci znaleźć wyjście z tego labiryntu.

Stany depresyjne

Wiele osób w czasie pandemii zauważyło nasilenie symptomów depresji lub jej nawrót. Nasze specjalistki to doświadczone psychoterapeutki, które zapewnią Ci profesjonalną opiekę.

A to wszystko
w zasięgu Twojej ręki

HearMe to nasza autorska aplikacja, która umożliwia umówienie sesji oraz  kontakt z terapeutą lub innym specjalistą. 

Wygoda

Umawiasz się na sesję online kiedy chcesz i odbywasz ją, jak chcesz: sesja video lub tekstowa.

Bezpieczeństwo

Nasza autorska aplikacja używa zabezpieczeń end-to-end, to oznacza, że nikt poza komunikującymi się nie ma możliwości przechwycenia treści.

Możliwość zmiany terapeuty

Najważniejszy jest dla nas Twój komfort. Jeśli chcesz poznać innych specjalistów, umożliwimy Ci to jak najszybciej.


Czy taka pomoc jest skuteczna?

Wsparcie psychologiczne online budziło zainteresowanie naukowców długo przed pandemią. Większość badań pokazuje, że terapia online pomaga użytkownikom poprawić jakość ich życia.

Badanych uznało terapię online za tak samo efektywną co terapia w gabinecie.
0%
Badanych uznało terapię online za wygodniejszą od terapii tradycyjnej.
0%
"Terapia online ma taką samą skuteczność jak terapia w gabinecie."
„Komputerowa terapia poznawczo-behawioralna zyskała więcej punktów w skali satysfakcji niż terapia tradycyjna”
"Badania na 98 000 weteranach potwierdziły skuteczność i pozytywny wpływ video terapii."
 
Dowiedz się więcej o różnicach między terapią online i offline w naszym artykule.


Jak działa HearMe?

To prosta aplikacja webowa, której nie musisz ściągać na telefon, wystarczy, że otworzysz ją w przeglądarce.

By założyć konto potrzebujesz tylko prywatnego adresu email i aliasu.

W wygodny sposób umawiasz się
i opłacasz wizytę.

Wybierasz sesję video

lub tekstową. 

Dlaczego HearMe jest bezpieczniejsze
od innych rozwiązań?

Skype

Google Meet

Zoom

HearMe

Pełna anonimowość

?

?

?

Standard

Zwroty pieniężne

Ręcznie

Ręcznie

Ręcznie

Automatycznie

Zintegrowany czat

Ograniczony czasowo

Tylko na czas rozmowy

Tylko na czas rozmowy

Pełna historia

Szyfrowanie danych (end-to-end)

Standard

Brak

Opcjonalne

Standard

Jakość HD video

Standard

Opcjonalne

Standard

Standard

Spróbuj już dziś

PLN159 / spotkanie
  • 50 min sesja video lub dwie 30 min sesje tekstowe
  • Zwrot pieniędzy za niesatysfakcjonującą wizytę
  • Dobrana terapeutka lub terapeuta
  • Wsparcie technologiczne


Opinie użytkowników

Dzięki Magdzie podjęłam decyzje o wyslaniu synka do przedszkola po wakacjach bez poczucia winy. 

Kaśka

Codziennie rano budziłam się zmęczona i zestresowana. Hearme pomogło mi zrozumieć dlaczego tak się stresuję i jak działać, by stres nie zabierał mi radości z życia. 

Marta

Znajdź odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości:

Załóż konto w naszej aplikacji (działa w przeglądarce, więc nie musisz jej ściągać), zaczekaj aż otrzymasz potwierdzającego maila od psychoterapeuty i od tego momentu możesz umówić się ze swoim psychoterapeutom.

Psycholog
Jest magistrem 5-letnich studiów na kierunku psychologia. Posiada kompleksową wiedzę dotyczącą psychiki człowieka i prowadzenia badań na ten temat. Posługuje się standaryzowanymi testami psychologicznymi. Może wydawać opinie psychologiczne, ale nie jest uprawniony do stawiania diagnoz medycznych.

Psychoterapeuta
Osoba, która uzyskała dyplom magistra i ukończyła specjalistyczną szkołę psychoterapii (np. poznawczo-behawioralną), która trwa najczęściej 4-5 lat. W zależności od rodzaju szkoły, w trakcie nauki prowadzi własnych pacjentów pod superwizją, oraz odbyć własną psychoterapię i/lub zajęcia rozwoju osobistego. Ukończenie szkoły najczęściej potwierdza się uzyskaniem certyfikatu, poświadczającego uzyskane umiejętności. Psychoterapeuta pracuje w poradniach publicznej opieki zdrowia lub prywatnym gabinecie.

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety zostanie Ci przypisany specjalista (psycholog lub psychoterapeuta), który ma największe predyspozycje, wiedzę oraz doświadczenie, by Ci pomóc.

Jeśli poczujesz chęć zmiany specjalisty, w każdej chwili jest to możliwe, wystarczy, że napiszesz do nas na pomoc@hearme.pl.

To psychologowie po studiach magisterskich z udokumentowanym stażem pracy klinicznej, a także psychoterapeuci, mentorzy biznesu i trenerzy po studiach podyplomowych lub szkołach terapii z doświadczeniem pracy w zawodzie.

Ponadto, każdy z naszych specjalistów ma bogate doświadczenie w biznesie.

Pojawiło się wiele badań naukowych na temat skuteczności wsparcia psychologicznego, które bazuje na wymianie wiadomości i wyniki są bardzo pozytywne.

Oczywiście, każdy powinien wybrać najbardziej komfortową dla siebie pomoc, dlatego w HearMe możesz umówić się na sesję video lub tekstową.

55 minutowa sesja video lub dwie 25 minutowe sesje wymiany tekstowej.

Tak, wizytę możesz odwołać lub przełożyć 24h przed termiem.