parallax background

zaczyna się od rozmowy.

Nie jesteś robotem,
masz swoje granice.

Praca w domu, dom w pracy, niekończące się calle, niepewna sytuacja dzieciaków w szkole … każdy może poczuć, że ma już po prostu dość. Ponadto, większość z nas martwi się o przyszłość. To jest normalne.

Ale co dalej z tym zrobić?
Nie wydłużymy doby, nie możemy rozmawiać z trzema osobami jednocześnie, nie rzucimy wszystkiego i nie wyjedziemy na Bahamy. 

Tego nie zmienimy.
Ale możemy odnaleźć się w tej sytuacji i spróbować ją zrozumieć, by wyjść z impasu. 

Chcesz skorzystać ze wsparcia psychologicznego?

Poznaj paru naszych specjalistów

To doświadczeni specjaliści, psycholodzy i psychoterapeuci, którzy mają bogate doświadczenie w biznesie. Sami doskonale wiedzą, jak trudno teraz pogodzić codzienne życie z pracą. 

Magdalena Jelonkiewicz

Psychoterapeutka, trener biznesu

Od 2011 roku towarzyszę moim klientom w ich bieżących wyzwaniach, wspieram w trudnych chwilach i pomagam rozjaśnić dostępne możliwości działania, gdy znajdą się w impasie. Kiedyś byłam obieżyświatem: Irlandia, USA i Niemcy były moim domem przez ponad 7 lat. Pracowałam wówczas w międzynarodowych korporacjach. Półroczny urlop na podróż dookoła świata oraz decyzja powrotu do kraju rozpoczęły proces zmian w moim życiu: ze świata relacji biznesowych do świata relacji osobistych, do pomagania i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w jego drodze rozwoju. Wraz z Akademią PwC przygotowałam program studiów podyplomowych „Nowoczesne usługi biznesowe”, Wykładam na studiach menedżerskich, coachingowych na Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Świadczę usługi leadership coaching dla przedsiębiorców w kraju i za granicą. Domowo dzielę czas między mężem, synkiem i wierną psicą, próbując odnaleźć właściwe czaso-proporcje.

Edyta zawodna

Psychoterapeutka, psycholog biznesu

Wierzę, że świadome podejmowanie decyzji i wgląd we własne wnętrze pomaga nam w znalezieniu sensu we wszystkim co robimy. Od 2015 roku z powołaniem i pasją pomagam ludziom w odnalezieniu własnej drogi, siebie i celu własnego życia. Pomagam w uświadomieniu sobie, że mamy realny wpływ na kształt naszego życia. Jestem współautorką projektu badawczo - rozwojowego opracowywanego dla biznesu, a także służby zdrowia. Rozwijam terapeutyczny program „ME” oparty na dorobku badań z zakresu psychoterapii poznawczo - behawioralnej (cognitive–behavioral therapy – CBT)) i nurtu trzeciej fali, którego celem jest zapobieganie chorobom psychicznym, praca nad poprawą kondycji psychicznej i zdrowia psychicznego, a także dobrostanu osobistego (wellbeing). Posiadam 14 lat doświadczenia zawodowego w dużych przedsiębiorstwach. Przez 8 lat obejmowłam stanowiska dyrektora ds. rozwoju biznesu/ sprzedaży/ marketingu.

Krzysztof Wójtowicz

Psychoterapeuta, Psycholog, Trener biznesu

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskieo Studium Psychoterapii w Krakowie (kurs 4-letni). Pracuję w podejściu integracyjnym, głównie w konwencji gestalt z elementami metody psychodynamicznej i systemowej. Trenerskie umiejętności zdobywałem pod okiem Haliny Nałęcz- Nieniewskiej – superwizora PTP w Studium Treningu Grupowego. Od 2007 roku zajmuję się psychoterapią i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych, które przeżywają kryzysy, problemy w relacjach, mają trudności w obszarze wykorzystania swojego potencjału oraz osób, które chcą pogłębić świadomość własnych procesów psychicznych. W mojej pracy pomaga mi wieloletnie doświadczenie rekrutera w firmach IT.

Nikodem Ryś

Psychoterapeuta, Psycholog

Moja edukacja to: Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz studia psychologiczne ze specjalizacją psychologii zdrowia i jakości życia oraz psychologii pracy i organizacji na Uniwersytecie Śląskim. 
 W swojej pracy stawiam na stałą współpracę z klientem w oparciu o jasno sformułowane cele. Bazuję na metodach, których skuteczność została potwierdzona naukowo. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży w zakresie zaburzeń lękowych i problemów z nastrojem. Pomagam również z radzeniem sobie ze stresem i emocjami, czy poprawy relacji z innymi ludźmi. Ponadto specjalizuję się także w pomocy osobom z różnymi niepełnosprawnościami. Osobiście interesuję się wykorzystaniem technik uważności w celu poprawy jakości życia moich klientów oraz Porozumieniem Bez Przemocy (NVC) – metodą komunikacji bazującą na szczerym wyrażaniu informacji o uczuciach i potrzebach w celu wyeliminowania jakiejkolwiek przemocy w dialogu. Pasjonat podróży, gór, aktywności fizycznej i dobrej muzyki. 


JUSTYNA dylczyk

Psychoterapeutka, Psycholog, Psychoonkolog

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association of Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowała ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z Psychoonkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, z Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Politechnice Opolskiej. Jestem przekonana, że w trakcie terapii ważne jest, by to pacjent stał się ekspertem od swojego myślenia, czucia i zachowania. Do tego będziemy razem dążyć w czasie naszych spotkań. Pracuję z osobami z problemami związanymi z zaburzeniami lękowymi, adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju, a także z osobami w żałobie. Wolny czas przeznaczam na taniec, podróże oraz zwyczajny odpoczynek.

Anna Osuch

Psychoterapeutka, Psycholog

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim o specjalnościach: psychologia kliniczna dorosłego, patologie społeczne i psychologia sądowo-penitencjarna. Ukończyłam I stopień Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Pracuję dla Wojska Polskiego jako Psycholog-Konsultant Dowódcy ds. Profilaktyki Psychologicznej na rzecz pracowników resortu, żołnierzy, ich rodzin, oraz weteranów po misjach. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest to wyjątkowy sposób tworzenia relacji terapeutycznej gdzie klient jest ekspertem od swojego życia, on sam najlepiej zna rozwiązania, a terapeuta pomaga mu je wydobyć. nie skupiamy się na problemie ani deficytach lecz tworzymy optymalne rozwiązania dla sytuacji i wspólnie budujemy plan drogi do osiągnięcia celu. Pracuję z człowiekiem, a wyzwanie z jakim się mierzy nie jest jego etykietą ani stygmatem.

MAGDALENA MOSKAL

Psychoterapeutka, Psycholog, TRENERKA

Wierzę, że energia podąża za uwagą, a moment zmiany na lepsze jest teraz. W mojej pracy kieruję się zrozumieniem i empatią. Skupiam się na Pacjencie i dobraniu holistycznych sposobów pracy, które pomogą żyć szczęśliwie. Pracuję z rodzinami i osobami dorosłymi jak również z biznesem. Stale zdobywam wiedzę i podnoszę swoje kompetencje. Jestem psychoterapeutką interweniującą w kryzysach i wspierającą Pacjentów w budowaniu poczucia własnej wartości na co dzień. Wspieram Pacjentów w sytuacjach kryzysowych, jak również pracuję w krótkoterminowej terapii skupionej na zmianie samopoczucia Pacjentów na lepsze. Opracowuję i z sukcesem wdrażam strategie health managementu w miejscach pracy. Prowadzę szkolenia i treningi z pracownikami na wszystkich szczeblach kariery. Łącząc analityczny i kreatywny sposób myślenia, pomagam zespołom osiągać wyniki, na najwyższym poziomie dbając przy tym o optymalną kondycję zdrowia psychicznego (wellbeing) i zadowolenie z pracy.

EWA OLSZEWSKA-DUTKIEWICZ

Psycholog, Specjalistka Psychoterapii Uzależnień

Jestem magistrem psychologii o specjalności psycholog kliniczny, Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Nauk o Wychowaniu oraz Kulturoznawstwa. Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Łódzki Inkubator Psychoanalityczny. Współpracowałam z Polską Federacją Psychoterapii. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień, a także Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Poradni Leczenia Uzależnień w Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień, a później Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi oraz w Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji, pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa.

OLA JAROSZ

PSYCHOLOG, CERTYFIKOWANY COACH, TRENERKA I KONSULTANTKA BIZNESOWA

Kocham pracować z ludźmi i na rzecz spraw, które są dla mnie naprawdę ważne: rozwoju, szerzenia empatii, praw kobiet, przedsiębiorczości społecznej, ochrony środowiska. Moją misją jest dokładanie dobrej cegiełki do świata. Prowadzę sesje indywidualne dla dorosłych oraz młodzieży, wspierając w zmianach życiowych i zawodowych, skupiając się na mocnych stronach, pasjach i rozwiązaniach, czasem daję narzędzia i oferuję inne spojrzenie. Dzielę się wiedzą, gdy jestem o to proszona. Niekiedy po prostu towarzyszę. Zawsze słucham, jestem sobą i oferuję 100% mojej uważności. Poza sesjami indywidualnymi, prowadzę także warsztaty zarówno dla biznesu jak i sektora organizacji pozarządowych oraz pracuję w doradztwie biznesowym.

Michał Stolarczyk

PSYCHOLOG, CERTYFIKOWANY COACH, TRENER, KONSULTANT KARIERY

W swojej pracy łączę coaching z poradnictwem psychologicznym, elementami doradztwa zawodowego oraz treningiem wybranych umiejętności. Skutecznie pomagam klientom od 2009 roku. W swojej pracy stawiam na skuteczność, szybkość działania i rzetelność wykonywanej pracy. Mam doświadczenie kilkuset godzin sesji z klientami indywidualnymi. Swoją pracę poddaję superwizji. Dodatkowo posiadam ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, szkoleń i edukacji, zarządzania projektami oraz sprzedaży i obsługi klienta. Poza pracą z klientami jestem również właścicielem serwisu do zdalnych szkoleń z zakresu bhp. Byłem też wolnym strzelcem oraz pracownikiem.

MONIKA KAWECKA

psycholog, psychoterapeutKa

Podczas terapii niezwykle istotna jest dla mnie relacja terapeutyczna oparta na akceptacji, empatii, otwartości i poczuciu bezpieczeństwa. Razem bierzemy udział w wędrówce, podczas której szukamy rozwiązań, koncentrujemy się na zasobach, możliwościach, wspólnie pokonujemy przeszkody i świętujemy sukcesy. Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. Swoją wiedzę poszerzałam i stale rozwijam na licznych kursach i szkoleniach m.in. na Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Treningu i Terapii Grupowej oraz szkoleniach III fali CBT (w szczególności ACT i Terapii Schematu). Obecnie kształcę się w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie kliniczne, zdobywałam w wielu ośrodkach psychologicznych w Polsce, na Sri Lance i w Wielkiej Brytanii, a wszystko po to, aby zaoferować swoim pacjentom jak najlepszą pomoc. Od trzech lat współpracuję z Fundacją NON LICET, gdzie udzielam konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej praktyce ważne jest dla mnie dobranie najlepszej, odpowiedniej pomocy do zgłaszanych trudności. W zależności od ich nasilenia korzystam z terapii poznawczo-behawioralnej, która jest pomocna w "gaszeniu pożarów" czyli nauce radzenia sobie z doznawaniem codziennych, intensywnych emocji, a także rozpoznawaniem i niwelowaniem mechanizmów, które je podtrzymują. Osobom doświadczającym długotrwałych trudności w budowaniu satysfakcjonującego życia i relacji proponuję terapię schematów, która ma na celu rozpoznanie i przełamanie wzorców "emocjonalnych pułapek", które są konsekwencją trudnych doświadczeń z dzieciństwa i aktywują się w codziennych sytuacjach. "Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" - Lao-tzu Na co dzień pracuję pod stałą superwizją, dzięki czemu pogłębiam swoje umiejętności psychoterapeutyczne. Pracuję online z osobami dorosłym oraz nastolatkami w języku polskim i angielskim.

ANETA IŁENDA

PSYCHOLOG I TRENER BIZNESU, PSYCHOTERAPEUTKA, SPECJALISTKA HR

Odkąd pamiętam chciałam pomagać. Dlatego idę za tym głosem wewnętrznej misji. Jestem skupiona na tym aby towarzyszyć, pomagać ludziom być w dobrostanie, żyć z mocą. Wszystko po to, aby mogli cieszyć się dobrą jakością życia, niezależnie od trudności, jakich każdy z nas doświadcza na tej drodze. W pracy kieruję się podejściem integracyjnym. Działania podejmuję na wielu płaszczyznach, dostosowując je do konkretnych potrzeb. Działam między innymi w zakresie: |Psychoterapii krótko, długoterminowej |Psychoterapii indywidualnej, grupowej, par, małżeństw, rodzin |Psychoterapia dla biznesu |Treningu kompetencji społecznych |Interwencji kryzysowej |Doradztwa kariery |Coachingu| Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Kończę 4,5 letni kurs psychoterapii przygotowujący do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i prowadzony pod kierownictwem dr Andrzeja Cechnickiego. W swojej pracy wykorzystuję elementy psychodramy.  Moje główne doświadczenie zawodowe to praca jako psycholog, psychoterapeuta w biznesie. Dzięki temu bardzo dobrze rozumiem jak człowiek funkcjonuje w pracy, z jakimi trudnościami się zmaga oraz jak tworzyć w środowisku pracy warunki wpływające na dobrą jakość życia. Zdobytym doświadczeniem dzielę się również prowadząc zajęcia z szeroko pojętego zakresu psychologii biznesu.  Z pasji do rozwoju stworzyłam „iubilatio” przestrzeń psychoterapii i rozwoju. Jestem również trenerem i coachem. Prowadzę sesje i treningi zarówno grupowe jak i indywidualne. Ukierunkowane na rozwój osobisty jak i interwencyjne mające na celu wyjście z sytuacji kryzysowej czy to osobistej czy w zespole.  Jako wolontariusz prowadzę również poradnictwo psychologiczne i psychoterapię w Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Brygidy Szwedzkiej.  Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty uznając, że proces psychoterapii to szczególnego rodzaju relacja, której jakość jest jednym z kluczowych czynników w powodzeniu terapii. Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych formach dodatkowego kształcenia. Dbam o jakość swojej pracy, pozostając pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.  Pracuję z pasją. Kocham to co robię. Czuję dużą wdzięczność, że mogę towarzyszyć ludziom na różnych etapach ich wędrówki życiowej. Skupiam się na tym, aby mimo różnych zakrętów życiowych, czerpali radość z tej wędrówki i żyli pełnią życia. 

ANNA SIWIK

psycholog i psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, 60- godzinny kurs z Dialogu Motywującego i szkołę psychoterapii uzależnień. Znam język migowy na poziomie podstawowym oraz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa, ponadto swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Zapewniam dyskrecję, empatię oraz pełne zrozumienie. Dla mnie najważniejszy jest Pacjent i jego poczucie bezpieczeństwa, w sensie relacyjnym. Zawsze staram się, żeby moi Pacjenci na sesji czuli się wysłuchani i nieoceniani. Chcę żeby wiedzieli, że nie ma głupich pytań ani tematów, które są zbyt błahe na sesję. Jeśli temat jest ważny dla Pacjenta, to znaczy, że warto go omówić.

PRZEMYSŁAW ZIELONKA

PSYCHOLOG, TRENER BIZNESU, PSYCHOTERAPEUTA

Ukończyłem studia Psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim w Instytucie Nauk Historycznych i Pedagogicznych.  Od 14 roku życia wiedziałem, że chce zostać psychologiem. Możliwość wspierania i pomocy zawsze dawała mi dużą satysfakcję, dlatego też byłem wieloletnim wolontariuszem w stowarzyszeniu „ECHO”, gdzie pomagałem organizować eventy, spotkania dla dzieci  z trudnych rodzin. Uważam, że praca psychologa jest inspirująca i rozwojowa. Wiedzę jaką daje psychologia jest wiedzą życiową i przydatną w odkrywaniu swojego „Ja”, wprowadzeniu zmian w swoim życiu oraz pomocna przy podchodzeniu do sytuacji stresowych. Podczas pracy z klientem staram się aby pacjent mógł odkryć samego siebie, mógł doświadczyć samego siebie aby następnie pracować nad zmianą w swoim życiu zawodowym jak i osobistym. 

ERIK RUSOWICZ

psycholog

Jestem psychologiem pasjonującym się zdrowiem psychicznym, dobrym samopoczuciem emocjonalnym i przede wszystkim ludźmi. Oferuję swoją wiedzę z zakresu osobowości, zaburzeń osobowości, poradnictwa, coachingu i radzenia sobie ze stresem. Ukończyłem studia magisterskie z psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Jestem akredytowanym członkiem The British Psychological Society. Wykorzystuję swoje umiejętności, narzędzia i techniki psychologiczne, aby pomagać ludziom znajdować rozwiązania problemów życiowych oraz by uczynić miejsce pracy lepszym. Wzorowo rozumiem naturę zaburzeń zdrowia psychicznego. Empatyczny, z doświadczeniem w skutecznej komunikacji, budowaniu relacji z klientami i zachowaniu ścisłej poufności. Poświęcony wspieraniu i pomaganiu ludziom w znaczący sposób, uważnym słuchaniu ich obaw oraz poprowadzeniu jak podejść i zmierzyć się z problemami psychicznymi, emocjonalnymi i behawioralnymi. Pomagam osobom i parom w przezwyciężaniu szerokiego zakresu trudności, w tym depresji, lęku, oraz rozwijaniu przydatnych umiejętności poprawiających komunikację w związkach, w pracy jak i ogólną jakość życia. Mieszkając za granicą przez długi czas i współpracując z jedną z większych międzynarodowych firm, zyskałem także doświadczenie bycia emigrantem, a dzięki temu świadomość różnic kulturowych i mechanizmu kształtowania się tożsamości poza krajem pochodzenia. Jeśli jest taka potrzeba, konsultacja może się odbyć w języku angielskim.

Anna Winowska

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  Psychologię o profilu klinicznym (praktycznym) ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie- był to mój wybór serca i możliwość rozwoju pasji. Szczególnie ważne byłby dla mnie kursy o przeciwdziałaniu przemocy, uzależnieniom i o komunikacji opartej na rozpoznaniu potrzeb (NVC). Z pierwszego wykształcenia jestem prawnikiem. Studia prawnicze nauczyły mnie ogromnej wagi słowa, krytycznego myślenia i spojrzenia z metapoziomy na współistnienie nauki, filozofii, etyki i obszarów ustaleń np. organizacji.  Wolontariat w Zakładzie Poprawczym w Gdańsku był dla mnie wspaniałym doświadczeniem wagi autentyczności, szczerości intencji w kontakcie z drugim człowiekiem i niebywałej satysfakcji z dostrzeżenia przebłysku nadziei w oczach rozmówcy. W Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku nauczyłam się jak pomagać w sytuacji silnego stresu, jak kluczowa jest uważność, wysłuchanie i zaopiekowanie emocji.  Praca w korporacji i kancelariach prawniczych dała mi doświadczenie wykonywania zadań pod presją terminów i w stresie wynikającym z nie empatycznej komunikacji.  Cieszę się, gdy słyszę od Klientów, że bardzo pomogła im zmiana perspektywy i że rozmowa ze mną przyniosła ulgę i wzrost motywacji. Ważna jest dla mnie relacja oparta na autentyczności, równości i empatii. Wierzę, że wszystko, czego potrzebujemy, mamy już w środku, czasem tylko brakuje nam do tego dostępu, bo nasze umysły są niesamowicie złożoną i piękną tajemnicą, wciąż odkrywaną, która najlepiej rozkwita w bezpiecznym kontakcie z drugim człowiekiem.

Jak mogą Cię wesprzeć?

W czasie nasilonego stresu

Stres może nas motywować, ale też spalać od środka. Dowiedz się, jak działać, by stres nie doprowadził do wypalenia zawodowego lub poważniejszych schorzeń.

Kiedy czujesz przytłoczenie

Czasem mamy po prostu za dużo i nie wiemy od czego zacząć. To uczucie nas przytłacza i paraliżuje. Poznaj narzędzia, jak wyjść ze stanu przytłoczenia.

Problemy w relacji

Zamiast się kłócić lub ignorować problemy, skorzystaj ze wsparcia specjalisty, który pomoże spojrzeć na sytuację z perspektywy i oczami osoby trzeciej.

Wypalenie zawodowe

Według badań ponad 62% pracowników odczuwa symptomy wypalenia zawodowego od początku pandemii. Jeśli jesteś chronicznie zmęczony_a, brakuje Ci motywacji, jesteś bardziej cyniczny_a, odczuwasz spadek wydajności w pracy, to warto porozmawiać o tym ze specjalistą.

Pojawienie się stanów lękowych

Czas pandemii to czas niepewności i zmartwień. Nasi specjaliści są po to, by Cię wysłuchać i pomóc Ci znaleźć wyjście z tego labiryntu.

Utrata bliskiej osoby

Śmierć bliskiej osoby może być jednym z najtrudniejszych wydarzeń w naszym życiu. Dla każdego człowieka jest ona osobistym doświadczeniem, nasi specjaliści pomogą Ci przejść tę drogę.

Depresja

Wiele osób w czasie pandemii zauważyło nasilenie symptomów depresji lub jej nawrót. Nasi specjaliści zapewnią Ci profesjonalną opiekę i wsparcie.

A to wszystko
w zasięgu Twojej ręki

HearMe to nasza autorska aplikacja, która umożliwia umówienie sesji oraz  kontakt z terapeutą, psychologiem lub coachem. 

Wygoda

Umawiasz się na sesję online kiedy chcesz i odbywasz ją, jak chcesz: sesja video lub tekstowa.

Bezpieczeństwo

Nasza autorska aplikacja używa zabezpieczeń end-to-end, to oznacza, że nikt poza komunikującymi się nie ma możliwości przechwycenia treści.

Możliwość zmiany terapeuty

Najważniejszy jest dla nas Twój komfort. Jeśli w czasie korzystania z HearMe, poczujesz potrzebę zmiany specjalisty, umożliwimy Ci to jak najszybciej.


Czy taka pomoc jest skuteczna?

Wsparcie psychologiczne online budziło zainteresowanie naukowców długo przed pandemią. Większość badań pokazuje, że terapia online pomaga użytkownikom poprawić jakość ich życia.

Badanych uznało terapię online za tak samo efektywną co terapia w gabinecie.
0%
Badanych uznało terapię online za wygodniejszą od terapii tradycyjnej.
0%
"Terapia online ma taką samą skuteczność jak terapia w gabinecie."
„Komputerowa terapia poznawczo-behawioralna zyskała więcej punktów w skali satysfakcji niż terapia tradycyjna”
"Badania na 98 000 weteranach potwierdziły skuteczność i pozytywny wpływ video terapii."
 
Dowiedz się więcej o różnicach między terapią online i offline w naszym artykule.


Jak skorzystać z HearMe używając kodu Worksmile?

HearMe to prosta aplikacja webowa, której nie musisz ściągać na telefon, wystarczy, że otworzysz ją w przeglądarce. Kod vouchera możesz wpisać na samym początku zakładania konta lub w każdym momencie na swoim anonimowym koncie.

By założyć konto potrzebujesz tylko prywatnego adresu email i aliasu. 

Po sparowaniu z najlepszym specjalistą, pojawi się button Dodaj Voucher.

Wpisz kod, który otrzymałeś_aś na swój adres email.

Teraz możesz wygodnie umówić wizytę w kalendarzu swojego specjalisty. 


Dlaczego HearMe jest bezpieczniejsze od innych rozwiązań?

Skype

Google Meet

Zoom

HearMe

Pełna anonimowość

?

?

?

Standard

Zwroty pieniężne

Ręcznie

Ręcznie

Ręcznie

Automatycznie

Zintegrowany czat

Ograniczony czasowo

Tylko na czas rozmowy

Tylko na czas rozmowy

Pełna historia

Szyfrowanie danych (end-to-end)

Standard

Brak

Opcjonalne

Standard

Jakość HD video

Standard

Opcjonalne

Standard

Standard


Opinie użytkowników

Dzięki Magdzie podjęłam decyzje o wyslaniu synka do przedszkola po wakacjach bez poczucia winy. 

Kaśka

Codziennie rano budziłam się zmęczona i zestresowana. Hearme pomogło mi zrozumieć dlaczego tak się stresuję i jak działać, by stres nie zabierał mi radości z życia. 

Marta

Uważam że ta aplikacja pozwoliła mi na ogarnięcie się psychiczne zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Odkąd uczestniczę w sesjach widzę poprawę jakości mojego życia.

Anonimowy użytkownik

It helped me get professional help and I feel I always have a chance to reach out and be heard.

Anonimowy użytkownik

Spróbuj już dziś

A co otrzymasz?
  • 50 min sesja video lub 25 min sesja tekstowa
  • Dobrana terapeutka lub terapeuta
  • Wygodny kalendarz do umówienia wizyty
  • Bezpieczna i anonimowa aplikacja
  • Wsparcie technologiczne

Jak zrobić pierwsze kroki z HearMe

Jeśli zastanawiasz się, jak założyć konto, umówić wizytę czy odpalić sesję wideo, zajrzyj do naszych video tutoriali. 

Znajdź odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości:

Załóż konto w naszej aplikacji (działa w przeglądarce, więc nie musisz jej ściągać), zaczekaj aż otrzymasz potwierdzającego maila od wybranego dla Ciebie psychologa lub psychoterapeuty –  od tego momentu masz dostęp do jego kalendarza i możesz od razu zarezerwować sesję. 

Psycholog
Jest magistrem 5-letnich studiów na kierunku psychologia. Posiada kompleksową wiedzę dotyczącą psychiki człowieka i prowadzenia badań na ten temat. Posługuje się standaryzowanymi testami psychologicznymi. Może wydawać opinie psychologiczne, ale nie jest uprawniony do stawiania diagnoz medycznych.

Psychoterapeuta
Osoba, która uzyskała dyplom magistra i ukończyła specjalistyczną szkołę psychoterapii (np. poznawczo-behawioralną), która trwa najczęściej 4-5 lat. W zależności od rodzaju szkoły, w trakcie nauki prowadzi własnych pacjentów pod superwizją, oraz odbyć własną psychoterapię i/lub zajęcia rozwoju osobistego. Ukończenie szkoły najczęściej potwierdza się uzyskaniem certyfikatu, poświadczającego uzyskane umiejętności. Psychoterapeuta pracuje w poradniach publicznej opieki zdrowia lub prywatnym gabinecie.

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety zostanie Ci przypisany specjalista (psycholog lub psychoterapeuta), który ma największe predyspozycje, wiedzę oraz doświadczenie, by Ci pomóc.

Jeśli poczujesz chęć zmiany specjalisty, w każdej chwili jest to możliwe, wystarczy, że napiszesz do nas na pomoc@hearme.pl.

To psychologowie po studiach magisterskich z udokumentowanym stażem pracy klinicznej, a także psychoterapeuci, mentorzy biznesu i trenerzy po studiach podyplomowych lub szkołach terapii z doświadczeniem pracy w zawodzie.

Ponadto, każdy z naszych specjalistów ma bogate doświadczenie w biznesie.

Pojawiło się wiele badań naukowych na temat skuteczności wsparcia psychologicznego, które bazuje na wymianie wiadomości i wyniki są bardzo pozytywne.

Oczywiście, każdy powinien wybrać najbardziej komfortową dla siebie pomoc, dlatego w HearMe możesz umówić się na sesję video lub tekstową.

Tak, wizytę możesz odwołać lub przełożyć 24h przed termiem. Jeśli odwołasz później sesja, przepada.

Chcesz skorzystać ze wsparcia psychologicznego?