Łatwy dostęp do HearMe w kafeterii Worksmile

Chcemy, żeby dostęp do HearMe był łatwy i prosty - dlatego pracownicy, którzy w swojej firmie mają dostęp do kafeterii Benefitów Worksmile, mogą korzystać z naszych usług.

 
 
Czym jest kafeteria benefitów?
Kafeteria benefitów to platforma dla pracowników, która zawiera w sobie kilkanaście benefitów w jednym miejscu. Pozwala ona pracownikom na samodzielne wybieranie rozwiązań, które są dla nich najkorzystniejsze. Mogą to być zarówno wejściówki do kina, na koncert czy na siłownię, jak również opieka psychologiczna HearMe.
Jak skorzystać z HearMe w kafeterii?
Znajdź w kafeterii markę HearMe i wybierz produkt, który jest dla ciebie dostępny. Możliwość wykupienia spotkania u terapeuty będzie zależeć od środków, które posiadasz na platformie. Jeśli pozytywnie zakończysz proces zakupowy, na maila dostaniesz voucher oraz link do rejestracji do aplikacji HearMe, gdzie założysz anonimowe konto.
Mam voucher, jak go użyć?
voucher HearMe
Jak założyć anonimowe konto?
Wybierając link, który został Ci wysłany na maila, przejdziesz na stronę z logowaniem do HearMe. Wystarczy, że wybierzesz swój pseudonim i uzupełnisz podstawowe dane. Informacje te są anonimowe.
 
 
 

Jakie wsparcie dadzą Ci specjaliści HearMe?

dla-pracownika_02

W czasie nasilonego stresu


Stres może nas motywować, ale też spalać od środka. Dowiedz się, jak działać, by stres nie doprowadził do wypalenia zawodowego lub poważniejszych schorzeń.
dla-pracownika_07

Pojawienie się stanów lękowych


Czas pandemii to czas niepewności i zmartwień. Nasi specjaliści są po to, by Cię wysłuchać i pomóc Ci znaleźć wyjście z tego labiryntu.
dla-pracownika_12

Utrata bliskiej osoby


Śmierć bliskiej osoby może być jednym z najtrudniejszych wydarzeń w naszym życiu. Dla każdego człowieka jest ona osobistym doświadczeniem, nasi specjaliści pomogą Ci przejść tę drogę.
dla-pracownika_03

Kiedy czujesz przytłoczenie


Czasem mamy po prostu za dużo i nie wiemy od czego zacząć. To uczucie nas przytłacza i paraliżuje. Poznaj narzędzia, jak wyjść ze stanu przytłoczenia.
dla-pracownika_09

Stany depresyjne


Wiele osób w czasie pandemii zauważyło nasilenie symptomów depresji lub jej nawrót. Nasi specjaliści to doświadczeni psychoterapeuci, którzy zapewnią Ci profesjonalną opiekę.
dla-pracownika_13

Wsparcie managerów


Chcesz dawać lepszy feedback swojemu zespołowi? Stresuje Cię prowadzenie rozmów ewaluacyjnych? Nasi specjaliści pomogą Ci zdobyć narzędzia, które pomogą Ci stać się efektywnym i empatycznym liderem.

Bezpieczeństwo

Nie zbieramy danych wymienianych między specjalistą a pracownikiem. Dane są szyfrowane i nawet autorzy aplikacji nie mają do nich dostępu.

Aleksandra Jarosz

certyfikowany coach psycholog, trenerka i konsultantka biznesowa

Anna Siwik

psycholog i psychoterapeuta specjalista psychoterapii uzależnień

Magda Jelonkiewicz-Bałdys

leadership coaching psychoterapeutka, trener biznesu

Aleksandara Bieniek

psychodietetyk
psycholog kliniczny