Znajdź odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości:

Jak mogę umówić się na wizytę?
Załóż konto w naszej aplikacji (działa w przeglądarce, więc nie musisz jej ściągać), zaczekaj aż otrzymasz potwierdzającego maila od wybranego dla Ciebie specjalistę – od tego momentu masz dostęp do jego kalendarza i możesz od razu zarezerwować sesję.
Jaka jest różnica między psychologiem a psychoterapeutą?

Psycholog
Jest magistrem 5-letnich studiów na kierunku psychologia. Posiada kompleksową wiedzę dotyczącą psychiki człowieka i prowadzenia badań na ten temat. Posługuje się standaryzowanymi testami psychologicznymi. Może wydawać opinie psychologiczne, ale nie jest uprawniony do stawiania diagnoz medycznych.

Psychoterapeuta
Osoba, która uzyskała dyplom magistra i ukończyła specjalistyczną szkołę psychoterapii (np. poznawczo-behawioralną), która trwa najczęściej 4-5 lat. W zależności od rodzaju szkoły, w trakcie nauki prowadzi własnych pacjentów pod superwizją, oraz odbyć własną psychoterapię i/lub zajęcia rozwoju osobistego. Ukończenie szkoły najczęściej potwierdza się uzyskaniem certyfikatu, poświadczającego uzyskane umiejętności. Psychoterapeuta pracuje w poradniach publicznej opieki zdrowia lub prywatnym gabinecie.

Jak zostanie dla mnie wybrany specjalista?

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety zostanie Ci przypisany specjalista (psychoterapeuta, coach lub psychodietetyk), który ma największe predyspozycje, wiedzę oraz doświadczenie, by Ci pomóc.

Jeśli poczujesz chęć zmiany specjalisty, w każdej chwili jest to możliwe, wystarczy, że napiszesz do nas na [email protected].

Kim są specjaliści HearMe i jakie mają doświadczenie?

To psychologowie z udokumentowanym stażem pracy klinicznej, a także psychoterapeuci, mentorzy biznesu, psychodietetycy i trenerzy po studiach podyplomowych lub szkołach terapii z doświadczeniem pracy w zawodzie.

Ponadto, każdy z naszych specjalistów ma bogate doświadczenie w biznesie.

Czy mogę odwołać wizytę?
Tak, wizytę możesz odwołać lub przełożyć 24h przed termiem. Wejdź na swój profil, znajdź wizytę w okienku „Moje spotkania”, kliknij czerwony przycisk „Odwołaj” i zrobione! Wizytę możesz też odwołać w terminie krótszym niż 24h, ale wtedy wizyta zostanie uznana jako odbyta.
Czy mogę zmienić terapeutę?
Oczywiście, w każdej chwili! Napisz do supportu w aplikacji HearMe albo wyślij maila na adres [email protected], a my przedstawimy Ci profile najbardziej pasujących do Ciebie psychologów i psychoterapeutów.
Jak wpisać kod zniżkowy od mojej firmy w aplikacji mobilnej?
voucher HearMe
Czy tekstowa pomoc działa?

Pojawiło się wiele badań naukowych na temat skuteczności wsparcia psychologicznego, które bazuje na wymianie wiadomości i wyniki są bardzo pozytywne.

Oczywiście, każdy powinien wybrać najbardziej komfortową dla siebie pomoc, dlatego w HearMe możesz umówić się na sesję video, telefoniczną lub tekstową.

Co jest w cenie jednej konsultacji?
50 minutowa sesja video lub dwie 25 minutowe sesje wymiany tekstowej. Dostępna jest również rozmowa telefoniczna, która trwa 25 min.

Nasi specjaliści

Nasz team to doświadczeni psycholodzy, terapeuci, psychodietetycy, fizjoterapeuci, coachowie i trenerzy biznesu, którzy rozumieją szanse i wyzwania stojące przed pracownikami i pracodawcami.