Certyfikowany coach, dyplomowany doradca zawodowy, trener.

Uważam, że każdy posiada potencjał do realizacji swoich celów i marzeń, a rolą coacha jest pomóc go wydobyć i udzielić wsparcia w działaniach. W trakcie sesji coachingowych, kiedy pracuję z osobą która mierzy się z przeciążeniem, napięciem i ciągłym stresem, wspieram ją obserwacją, motywacją i pytaniami.

Wspólnie ze mną zdefiniujesz swoje problemy, zamienisz je w cele, a następnie przygotujesz plan działania. A w tym wszystkim będę u Twojego boku. Zatem – jeśli chcesz wprowadzić w swoim życiu zmiany i poprawić jego jakość, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Ukończyłam akredytowany kurs Coachingu ICF (2016). Jestem absolwentką doradztwa zawodowego w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (2007) oraz studiów podyplomowych: Doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami w SGH (2009).

Posiadam licencję trenera programu z zakresu planowania kariery oraz poszukiwania pracy – „Spadochron”. Od 14 lat zajmuję się doradztwem zawodowym i od 6 lat jobcoachingiem. Wspieram osoby w tym, aby rozpoznały, co motywuje je do pracy, a co powoduje spadek energii. Jakie środowisko zawodowe jest najbardziej odpowiednie i z czego czerpią satysfakcje zawodową i jak w dzisiejszym świecie zadbać o swój dobrostan.

Specjalizuję się w coachingu mocnych stron i odkrywaniu potencjału zawodowego, co bezpośrednio wpływa na podniesienie samooceny. Prowadzę projekty z zakresu outplacementu – pomagam osobom w odnalezieniu się w sytuacji utraty pracy i w szybszym znalezieniu nowego zatrudnienia.