Jestem psychologiem pasjonującym się zdrowiem psychicznym, wellbeingiem emocjonalnym, ludźmi i ich relacjami. Ukończyłem pięcioletnie studia magisterskie z psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Jestem akredytowanym członkiem The British Psychological Society.

Oferuję swoją wiedzę, wsparcie i poradnictwo z zakresu zaburzeń nastroju i osobowości, seksuologii oraz radzenia sobie ze stresem. Jednym z obszarów moich zainteresowań jest seksualność człowieka, dlatego też poszerzyłem swoje kwalifikacje, zdobywając wiedzę i praktyczne umiejętności na prestiżowych podyplomowych studiach z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS,  uzyskując tytuł Seksuologa Klinicznego. Odbyłem staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie pod czujnym okiem Dr Andrzeja Depko i jego klinicznego zespołu.

Udzielam konsultacji oraz wsparcia osobom mierzącym się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, problemami seksuologicznymi oraz trudnościami adaptacyjnymi. Wspieram osoby doświadczające różnego rodzaju kryzysów życiowych, borykających się z trudnościami relacyjnymi, doświadczającymi stresu i napięcia w codziennym życiu, jak również osoby chcące zadbać o swój wellbeing psychiczny i lepiej radzić sobie z wyzwaniami, ktore codziennie napotykamy w naszym zyciu.

Wykorzystuję swoje umiejętności, narzędzia i techniki psychologiczne (Evidence-Based Practice) aby pomagać ludziom znajdować rozwiązania do ich problemów życiowych oraz by uczynić miejsce pracy lepszym i przyjemnym.Pomagam ludziom we wszystkim, co ma związek z seksualnością. Może to być poznanie, jak działa ciało i dokonywanie wyborów dotyczących seksu, zdrowia seksualnego, dysfunkcji seksualnych i reprodukcji.

Pomagam ludziom dowiedzieć się więcej o zachowaniach seksualnych i podejmowaniu decyzji o tym, co jest właściwe i przyjemne dla każdej osoby. (wszyscy jesteśmy różni ) Możesz ze mną porozmawiać o orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub o budowaniu zdrowych i pełnych szacunku relacji. Wspieram również ludzi w zrozumieniu zasad i praw dotyczących seksu oraz tego, jak zachować bezpieczeństwo.

W pracy kieruję się zbiorem zasad zwanym Kodeksem Etycznym. Oznacza to, że kieruję się wartościami, szanuję wszystkich i ich różnorodność oraz stoję na straży praw seksualnych wszystkich osób, które do mnie przychodzą.Wzorowo rozumiem naturę zaburzeń zdrowia psychicznego. Empatyczny, z doświadczeniem w skutecznej komunikacji, budowaniu relacji z klientami i zachowaniu ścisłej poufności. Jestem poświęcony wspieraniu i pomaganiu ludziom w znaczący sposób, uważnym słuchaniu ich obaw oraz poprowadzeniu jak podejść i zmierzyć się z trudnościami psychicznymi, emocjonalnymi, behawioralnymi i seksuologicznymi.  

Pomagam osobom i parom w przezwyciężaniu szerokiego zakresu trudności, w tym depresji, lęku, problemów z zakresu seksuologii i seksualności oraz rozwijaniu przydatnych umiejętności poprawiających komunikację w związkach, w pracy jak i ogólną satysfakcję i jakość życia. Mieszkając za granicą przez długi czas, współpracując z jedną z większych międzynarodowych firm, zyskałem doświadczenie bycia emigrantem, a dzięki temu świadomość różnic międzykulturowych oraz mechanizmu, jak kształtuje się nasza tożsamość poza krajem pochodzenia.

Konsultacja może się odbyć w języku angielskim. Pomaganie ludziom w pokonywaniu wzlotów i upadków życia jest moją życiową misją. Jestem tu by pomóc.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej