Jestem psychologiem pasjonującym się zdrowiem psychicznym, wellbeingiem emocjonalnym, ludźmi i ich relacjami. Ukończyłem pięcioletnie studia magisterskie z psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Jestem akredytowanym członkiem The British Psychological Society.

Oferuję swoją wiedzę, wsparcie i poradnictwo z zakresu zaburzeń nastroju i osobowości, seksuologii oraz radzenia sobie ze stresem. Jednym z obszarów moich zainteresowań jest seksualność człowieka, dlatego też obecnie poszerzam swoje kwalifikacje, zdobywając wiedzę i praktyczne umiejętności na prestiżowych podyplomowych studiach z Seksuologii Klinicznej na na Uniwersytecie SWPS, aby uzyskać tytuł certyfikowanego seksuologa.

Udzielam konsultacji oraz wsparcia osobom mierzacym sie z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, oraz trudnościami adaptacyjnymi. Wspieram osoby doświadczające różnego rodzaju kryzysów życiowych, borykających się z trudnościami relacyjnymi, doświadczającymi stresu i napięcia w codziennym życiu, jak również osoby chcace zadbać o swój wellbeing psychiczny i lepiej radzić sobie z wyzwaniami, ktore codziennie napotykamy w naszym zyciu. Wykorzystuję swoje umiejętności, narzędzia i techniki psychologiczne (Evidence-Based Practice) aby pomagać ludziom znajdować rozwiązania do ich problemów życiowych oraz by uczynić miejsce pracy lepszym i przyjemnym.

W pracy kieruje się etyką zawodu psychologa. Wzorowo rozumiem naturę zaburzeń zdrowia psychicznego. Empatyczny, z doświadczeniem w skutecznej komunikacji, budowaniu relacji z klientami i zachowaniu ścisłej poufności. Jestem poświęcony wspieraniu i pomaganiu ludziom w znaczący sposób, uważnym słuchaniu ich obaw oraz poprowadzeniu jak podejść i zmierzyć się z trudnosciami psychicznymi, emocjonalnymi i behawioralnymi. Pomagam osobom i parom w przezwyciężaniu szerokiego zakresu trudności, w tym depresji, lęku, seksualności oraz rozwijaniu przydatnych umiejętności poprawiających komunikację w związkach, w pracy jak i ogólną satysfakcję i jakość życia.

Mieszkając za granicą przez długi czas, współpracując z jedną z większych międzynarodowych firm, zyskałem doświadczenie bycia emigrantem, a dzięki temu świadomość różnic międzykulturowych oraz mechanizmu, jak kształtuje się nasza tożsamość poza krajem pochodzenia. Konsultacja może się odbyć w języku angielskim.

Pomaganie ludziom w pokonywaniu wzlotów i upadków życia jest moją życiową misją. Jestem tu by pomóc.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.