Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, w podejściu poznawczo-behawioralnym. W swojej praktyce kładę nacisk na uważne towarzyszenie Pacjentowi w drodze ku odzyskaniu równowagi, a podczas sesji staram się stworzyć atmosferę pełną akceptacji i zrozumienia, w której każdy może poczuć się bezpiecznie.

Jestem psychotraumatologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, ukończyłam specjalności ukierunkowane na wspieranie rozwoju osób dorosłych – andragogikę i pedagogikę pracy. Ukończyłam również podyplomowe studia z psychotraumatologii, które dały mi tytuł zawodowy psychotraumatologa. Obecnie szkolę się w Akademii Psychoterapii INTEREGO, w ramach 4- letniego, całościowego kursu psychoterapii poznawczo- behawioralnej, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, będącego członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. 

Moją pracę wspierają również wcześniejsze doświadczenia, zdobyte w pracy w biznesie, jak  prowadzenia szkoleń (m.in. motywujących) oraz zarządzanie podległymi strukturami, projektami i kampaniami sprzedażowymi.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej