Jestem psychologiem, psychogerontologiem, terapeutą TSR oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Studia magisterskie z psychologii i podyplomowe z psychogerontologii ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Zafascynowana terapią krótkoterminową zdobyłam umiejętności terapeuty TSR, a obecnie kształcę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej – jestem psychoterapeutą terapii systemowej w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując Domu Pomocy Społecznej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz prowadząc własną praktykę. Na bieżąco podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Pracuję z osobami w kryzysie, z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, uwikłanymi w przemoc oraz pomagam osobom uzależnionym od substancji. Prowadzę grupy psychoedukacyjne z zakresu komunikacji, wypalenia zawodowego, sposobów radzenia sobie z agresją, stosowania zachowań asertywnych i osiąganiu zamierzonych celów.

Moją pracę regularnie poddaję superwizji. Uwielbiam moją pracę i uważam, że ciekawość drugiego człowieka to pierwszy krok do jego rozwoju.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.