Odkąd pamiętam chciałam pomagać. Słowo poMOC zawiera w sobie MOC. Szczególnie gdy tracimy MOC, dopada nas niemoc, warto zwrócić się po poMOC. Tej misji służę – „życia z MOCĄ” w dobrostanie. Z tą intencją założyłam iubilatio przestrzeń psychoterapii i rozwoju. Jestem skupiona na tym, aby towarzyszyć, pomagać ludziom wzrastać, dbać o swój dobrostan.
 
W pracy kieruję się podejściem integracyjnym. Działania podejmuję na wielu płaszczyznach, dostosowując je do konkretnych potrzeb między innymi w zakresie:
– Psychoterapii krótko- i długoterminowej,
– Psychoterapii indywidualnej, grupowej, par, małżeństw i rodzin,
– Psychoterapii dla biznesu,
– Treningu kompetencji społecznych,
– Interwencji kryzysowej,
– Doradztwa kariery,
– Coachingu.
 
Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz 4,5 letni kurs psychoterapii z certyfikatem PTP. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej we współpracy
z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Kurs przygotował mnie również do pracy metodą psychodramy nadając I stopień szkolenia w tym zakresie. W swojej pracy wykorzystuję elementy psychodramy.
 
Duża część mojego doświadczenia to praca jako psycholog biznesu. Dzięki temu bardzo dobrze rozumiem, jak człowiek funkcjonuje w pracy, z jakimi trudnościami się zmaga oraz jak tworzyć w środowisku pracy warunki wpływające na dobrą jakość życia. Zdobytym doświadczeniem dzielę się również, prowadząc zajęcia z szeroko pojętego zakresu psychologii biznesu. Z pasji do rozwoju jestem również trenerem i coachem.
 
Prowadzę sesje i treningi zarówno grupowe jak i indywidualne. Ukierunkowane na rozwój osobisty jak i interwencyjne mające na celu wyjście z sytuacji kryzysowej czy to osobistej czy w zespole. Jako wolontariusz prowadzę również poradnictwo psychologiczne i psychoterapię w Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Brygidy Szwedzkiej. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty uznając, że proces psychoterapii to szczególnego rodzaju relacja, której jakość jest jednym z kluczowych czynników w powodzeniu terapii.
 
Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych formach dodatkowego kształcenia. Dbam o jakość swojej pracy, pozostając pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję z pasją. Kocham to co robię. Czuję dużą wdzięczność, że mogę towarzyszyć ludziom na różnych etapach ich wędrówki życiowej. Skupiam się na tym, aby mimo różnych zakrętów życiowych czerpali radość z tej wędrówki i żyli pełnią życia. Służąc dobrostanowi innych, odpowiedzialnie dbam również o swój dobrostan między innymi spędzając możliwie czas na caravaningu wraz z moimi chłopakami – mężem, synkiem oraz psem Chewbacca.
Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej