Odkąd pamiętam chciałam pomagać. Dlatego idę za tym głosem wewnętrznej misji. Jestem skupiona na tym, aby towarzyszyć, pomagać ludziom wzrastać, stawać się lepszą wersją siebie. 

W pracy kieruję się podejściem integracyjnym. Działania podejmuję na wielu płaszczyznach, dostosowując je do konkretnych potrzeb między innymi w zakresie:
– Psychoterapii krótko- i długoterminowej,
– Psychoterapii indywidualnej, grupowej, par, małżeństw i rodzin,
– Psychoterapii dla biznesu,
– Treningu kompetencji społecznych,
– Interwencji kryzysowej,
– Doradztwa kariery,
– Coachingu.

Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Skończyłam też 4,5 letni kurs psychoterapii przygotowujący do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i prowadzony pod kierownictwem dr. Andrzeja Cechnickiego. 

Kształcę się również z zakresu prowadzenia psychodramy. Moje główne doświadczenie zawodowe to praca jako psycholog biznesu. Dzięki temu bardzo dobrze rozumiem, jak człowiek funkcjonuje w pracy, z jakimi trudnościami się zmaga oraz jak tworzyć w środowisku pracy warunki wpływające na dobrą jakość życia. Zdobytym doświadczeniem dzielę się również, prowadząc zajęcia z szeroko pojętego zakresu psychologii biznesu. Z pasji do rozwoju jestem również trenerem i coachem. 

Prowadzę sesje i treningi zarówno grupowe jak i indywidualne. Ukierunkowane na rozwój osobisty jak i interwencyjne mające na celu wyjście z sytuacji kryzysowej czy to osobistej czy w zespole. Jako wolontariusz prowadzę również poradnictwo psychologiczne i psychoterapię w Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Brygidy Szwedzkiej. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty uznając, że proces psychoterapii to szczególnego rodzaju relacja, której jakość jest jednym z kluczowych czynników w powodzeniu terapii.

Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych formach dodatkowego kształcenia. Dbam o jakość swojej pracy, pozostając pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję z pasją. Kocham to co robię. Czuję dużą wdzięczność, że mogę towarzyszyć ludziom na różnych etapach ich wędrówki życiowej. Skupiam się na tym, aby mimo różnych zakrętów życiowych czerpali radość z tej wędrówki i żyli pełnią życia.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.