Od ponad 9 lat zajmuję się coachingiem oraz doradztwem zawodowym, zaś już od 2001 r. prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne z umiejętności psychospołecznych. 

W ramach coachingu finansowego wspieram w poradzeniu sobie ze stresem i kryzysem emocjonalnym, których źródłem jest sytuacja finansowa, we wdrożeniu nawyków, przekonań i działań, które ułatwiają osiąganie bezpieczeństwa finansowego oraz zdrowe podejście do pieniędzy i efektywne zarządzanie nimi. 

W obszarze zawodowym wspieram osoby na różnych etapach kariery w skutecznym poruszaniu się po rynku pracy, osiąganiu celów, określeniu swoich mocnych stron oraz w profesjonalnym przygotowaniu do zmiany pracy. 

Pracuję również z ludźmi, których dotknął mobbing, wypalenie zawodowe. Pomagam w głębszym rozumieniu swoich emocji i potrzeb, skuteczniejszym radzeniu sobie z problemami osobistymi i zawodowymi. W umiejętnym wykorzystywaniu własnych zasobów oraz pojawiających się możliwości. Duży nacisk kładę na work-life balance, budowanie dobrostanu i zdrowych relacji oraz poczucia własnej wartości. Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. 

Opublikowałam ponad 150 artykułów dot. HR, coachingu, rozwoju osobistego i CSR. Prowadzę na YouTube kanał Twoja Kariera i Psyche. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. 

Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z Ekonomii Społecznej oraz liczne szkolenia z coachingu, HR, psychologii, doradztwa zawodowego. Posiadam certyfikaty trenera, coacha kryzysowego i coacha finansowego oraz Certyfikowanego Asesora metody AC/DC Center Akademii Leona Koźmińskiego.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej