W pracy terapeuty wykorzystuję ponad 20 letnie doświadczenie menedżerskie, co pozwala mi skuteczniej udzielać pomocy.
Razem znajdziemy korzystne dla Ciebie rozwiązanie.

Jestem terapeutą, który koncentruje się na rozwiązaniach, dzięki którym budujesz swoją preferowaną przyszłość. Nasze sesje w głównej mierze dotyczą tego, co robisz dobrze, co możesz zrobić lepiej lub jakie jeszcze inne rozwiązania, które są w Twoim zasięgu, można zastosować, by przezwyciężyć trudną sytuację, w której się znalazłeś. Ujawnienie Twoich mocnych stron i zasobów, z których często nie zdawałeś sobie sprawy, da Ci motywację i siłę na podjęcie działań prowadzących do pozytywnej zmiany. Pracuję z Tobą w oparciu o uznaną w środowisku terapeutów, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach. 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR. Ukończyłem szkolenie zaawansowane, a także liczne szkolenia specjalistyczne w obszarach interwencji kryzysowej, pracy z lękiem, terapii par, pomocy psychologicznej w obliczu rozwodu, pracy z traumą, pomocy osobom zmagającym się z depresją, terapii par czy pracy z rodziną. 

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję także moje wyjątkowe doświadczenie biznesowe. Przez ponad 20 lat byłem menedżerem na różnych poziomach organizacji – m.in. jako członek zarządu – z sukcesem radząc sobie z wyzwaniami. Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia oraz Terapia małżeńska i terapia par.

Nieustannie poszerzam moją wiedzę, o czym świadczy ukończenie licznych, wspomnianych już szkoleń specjalistycznych (ponad 800 godzin) w ośrodkach szkoleniowych akredytowanych przez PSTTSR. 

Obecnie jestem w trakcie studiów „Pomoc psychologiczna i interwencje kryzysowe”. Mój rozwój jako terapeuty odbywa się pod kierunkiem dwóch superwizorów PSTTSR.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.