Jestem psychologiem i psychodietetykiem. Pracuje głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończyłam I i II stopień szkolenia). Dodatkowo wykorzystuje techniki zaczerpnięte z Terapii Akceptacji i Zaangażowania, Dialogu Motywującego oraz Terapii Poznawczo- Behawioralnej.

W swojej pracy przede wszystkim podążam za potrzebami klienta, pomagam wydobyć jego zasoby, potrzebne do poradzenia sobie z trudnością, z którą się zmaga. Bardzo ważne jest dla mnie zbudowanie atmosfery zaufania, bezpieczeństwa i szacunku do drugiego człowieka. Tempo i sposób pracy dopasowuję indywidualnie do potrzeb klienta.

Pracuję m.in. z osobami, które zmagają się z zaburzeniami nastroju, niską samooceną, brakiem asertywności, zaburzeniami odżywania, przewlekłym stresem, brakiem motywacji do działania, czy przeżywającymi żałobę. Swoje doświadczenie zdobywam podczas pracy gabinetowej z osobami indywidualnymi oraz parami. Cały czas poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach oraz czytanie książek specjalistycznych. 

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.