Prowadzę psychoterapię indywidualną osób od 15 roku życia, które zmagają się z wyzwaniami takimi jak zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, regulacją emocji, stresem i problemami w pracy oraz trudnościami w relacjach. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym wykorzystując również techniki tzw. III fali zwłaszcza Terapii Dialektyczno – Behawioralnej oraz mindfulness. Swoją pracę z pacjentem opieram na wzajemnym zaufaniu, partnerskiej współpracy i akceptacji. 

Jestem magistrem międzynarodowego wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim – WISP. Obecnie realizuje program czteroletniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT (szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej). Ukończyłam program Family Connections, którego celem jest niesienie pomocy rodzinom i bliskim osób zmagających się zaburzeniem osobowości Borderline. Dodatkowo jestem absolwentką kierunku studiów Zarządzanie – socjologia biznesu i mediów na Akademii Leona Koźmińskiego. 

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam w Centrum DBT Emocje oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego „Educatio” . Dodatkowo w swoim życiu zawodowym zajmowałam się nie tylko psychologią, ale również strategią rozwoju marek w międzynarodowych korporacjach. Te doświadczenia zawodowe pozwoliły mi poznać różne środowiska, zmierzyć się z różnorakimi zadaniami, doświadczyć stresu związanego z realizacją zadań w korporacji oraz nauczyć się dużej otwartości. Swoją pracę poddaję regularnej superrewizji, dzięki której mam szansę spojrzeć na prowadzone procesy terapeutyczne z innej perspektywy oraz znajdować nowe rozwiązania. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Psychoterapia to dla mnie spotkanie dwóch osób – bardzo ważna jest dla mnie relacja z pacjentem. Swoją pracę opieram na stworzeniu przestrzeni, w której pacjent czuję się akceptowany oraz szanowany. Staram się towarzyszyć swoim pacjentom w procesie terapeutycznym, wspierać go i doceniać wysiłek, którego wymaga udział w terapii. Swoją pracę w nurcie poznawczo-behawioralnym który jest mi bliski ze względu na oparcie wykorzystywanych metod na dowodach naukowych wzbogacam technikami tzw. Trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralanej zwłaszcza Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, Terapii Schematu oraz Mindfulness.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.