Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, psychoterapeutką w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Interesuję się głównie psychoterapią, zwłaszcza nurtami trzeciej fali CBT, arteterapią, psychotraumatologią oraz pracą z ciałem.

Doświadczenie psychologiczne zdobywałam poprzez praktyki na oddziałach psychiatrycznych (Oddział Dzieci i Młodzieży, Oddział Dzienny Leczenia Chorób Afektywnych) w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, wolontariat w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania oraz pracę jako psycholog w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Gdańsku.

W terapii wspieram głównie osoby doświadczające zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (fobia społeczna, lęk uogólniony, napady lęku panicznego), trudności w radzeniu sobie ze stresem, niską samooceną, spadkiem motywacji oraz osoby z zaburzeniami odżywiania.

Prowadzę klasyczną terapię poznawczo-behawioralną włączając narzędzia i techniki pochodzące z trzeciej fali CBT. Szczególnie bliska jest mi terapia akceptacji i zaangażowania (ACT), terapia skoncentrowana na współczuciu (CFT), elementy mindfulness.

W kontakcie z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie relacja oparta na autentyczności, zaufaniu i uważności. Wierzę, że każdy człowiek ma niepowtarzalne cechy i zasoby, a terapia pozwala nam je odkryć, wzmocnić i stworzyć empatyczną, pełną szacunku relację z samym_ą sobą. W wolnych chwilach uczę się gry na instrumentach, podróżuję i chodzę na długie spacery do lasu/nad morze.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.