W swojej praktyce łączę wiedzę zdobytą na płaszczyźnie klasycznej psychologii oraz pracy z ciałem, która daje mi poszerzone spojrzenie na psychikę człowieka i procesy jakie w nim zachodzą. 

Nie zawsze łatwo wypowiedzieć swoje uczucia czy rozpoznać przeżywane emocje. Dlatego sięgam do ciała, które przechowuje wszystkie nasze doświadczenia. Jest studnią, z której poprzez ruch i skupienie na odczuciach, wydobywamy to co schowane głęboko. Odwołanie do ciała daje możliwość dotknięcia bardzo trudnych wspomnień, ale też poznać siebie lepiej, odkryć swój potencjał, który każdy z nas ma. Czasem tak jest łatwiej. 

Czerpię z technik Body Mind Centering, Kontakt Improwizacji oraz Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, obecnie jestem studentką 4-letniej Szkoły Psychoterapii DDA. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojskowym Instytucie Medycznym w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego w Warszawie oraz jako wolontariusz w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, stażystka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. 

Prowadzę psychoedukacyjny instagram @psychosoczewka. Myśl globalnie, działaj lokalnie – zmienianie świata rozpoczynam od własnego najbliższego środowiska. Zajmuję się nieustannym poznawaniem siebie poprzez ruch i taniec w myśl zasady, że psychoterapeuta musi dobrze znać siebie, aby skutecznie pomagać innym. W ramach przygotowań do pracy, odbyłam własną psychoterapię, aby jeszcze lepiej zrozumieć zasady i mechanizmy terapii psychologicznej.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.