Moją misją jest pomoc oraz praca z ludźmi i dla ludzi. W procesie terapeutycznym najważniejsza jest dla mnie relacja z pacjentem, która chcę budować na podstawie zrozumienia, wsparcia i zaopiekowania. Każdą osobę w potrzebie traktuje indywidualnie, mając świadomość, że człowiek jest ekspertem własnego życia i funkcjonowania. Na sesjach korzystam z technik i metod, które są potwierdzone badaniami klinicznymi. 

Z wykształcenia jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie Podyplomowej Szkoły Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, uprawniającej do uzyskania certyfikatów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam i zdobywam m.in. hospicjum, na oddziale rehabilitacji kardiologicznej, na oddziale psychiatrii oraz w poradni zdrowia psychicznego. Dodatkowo, regularnie staram się poszerzać swoją wiedzę poprzez kursy i szkolenia. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej