Głęboko wierzę, iż każdy ma w sobie zdolność do przezwyciężania trudności i wprowadzania realnych zmian w swoim życiu. Towarzyszę moim klientom  w procesie zwiększania samoświadomości oraz tworzenia życia, jakim pragną żyć. W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie relacja, to ją stawiam na pierwszym miejscu. Cenię sobie w niej autentyczność, szczerość i współpracę.

Jestem psycholożką ze specjalnością kliniczną, a obecnie realizuje program czteroletniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji, rekomendowanej przez PTTPB. Dodatkowo ukończyłam podyplomowe studia ze Stosowanej Analizy Zachowania na Uniwersytecie SWPS. W swojej pracy czerpię z Terapii Schematów, Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Dialogu Motywującego. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Środowiskowym Domu Samopomocy typu A dla osób przewlekle chorujących psychicznie, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego oraz pracując z dziećmi  i młodzieżą w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Przystań Psychologiczna”. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.