Słowo „cierpienie” pochodzące z łacińskiego „sufferre” oznacza nieść na sobie. Ponieważ niosę je na sobie, to nie jest ono mną. Mogę się tym ciężarem podzielić, obejrzeć z innej perspektywy a nawet zostawić.Podczas terapii najważniejsze jest dla mnie szczere i autentyczne spotkanie z Klientem. Pracuję w oparciu o zrozumienie i akceptację drugiego człowieka.

Stworzenie poczucia bezpieczeństwa w gabinecie jest dla mnie priorytetem w pracy terapeutycznej.  W trakcie spotkania towarzyszę moim Klientom w odkrywaniu ich unikalnego świata, który bardzo rozbudza moją ciekawość. Głęboko wierzę, że każdy z nas posiada zasoby potrzebne do rozwiązania swoich konfliktów – tylko czasami potrzebuje pomocy w ich dostrzeżeniu.

Jestem terapeutką Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia w Instytucie Treningu i Edukacji Gestalt. Ukończyłam również 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Zmiana pojawia się wtedy, gdy ktoś staje się tym, kim jest, a nie kiedy usiłuje stać się tym, kim nie jest (A. Beisser)

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej