Jestem psycholożką, dietetyczką, psychodietetyczką oraz terapeutką systemową w trakcie szkolenia.

Moim celem jest pomaganie innym w pokonywaniu życiowych trudności. Moja praca skupia się na pomocy osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania, niezdrową relacją z jedzeniem, z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, oraz trudnościami emocjonalnymi i relacyjnymi.

Cenię indywidualne i całościowe podejście do pacjenta, robię wszystko, by stworzyć bezpieczną, pełną zaufania i wspierającą atmosferę i relację terapeutyczną.
Do każdego mojego pacjenta podchodzę z troską i wsparciem, by razem znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania, pomóc z trudnościami, przez jakie przechodzisz oraz dać przestrzeń na przeżycie Twoich emocji.

Moją wiedzę zdobyłam studiując Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym,
również w Poznaniu.
Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z terapii systemowej, w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, a psychodietetyki uczyłam się, uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez Instytut Psychodietetyki.
Poza tym wciąż się szkolę i rozwijam swoje umiejętności, by móc jak najlepiej pomagać moim pacjentom.

Jeśli jest w Twoim życiu jakikolwiek obszar, w którym potrzebujesz wsparcia, czy po prostu chcesz porozmawiać na ważny dla Ciebie temat – jestem dla Ciebie.