Z wykształcenia magister psychologii przy SWPS w Poznaniu, po tym kierunku specjalizuję się we wspieraniu rozwoju zawodowego i osobistego w indywidualnym wymiarze. Absolwentka Krakowskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, 4-letniej szkoły psychoterapii psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Od 2017 roku pracuję jako psychoterapeutka dla osób dorosłych. Moje CV znajdą Państwo na LinkedIn.

Metoda psychodynamiczna służy uświadomieniu nieświadomego w oparciu o rozpoznanie swoich wzorców relacji interpersonalnych oraz do siebie samego. Służy również poznaniu swoich potrzeb, pragnień, ale też skupia się na rozwiązaniu wewnętrznych konfliktów, lęków, mechanizmów obronnych, które mogą stać w opozycji do własnego poczucia szczęścia i satysfakcji w życiu ze sobą samym i innymi. Psychodynamika prowadzi przez leczenie zaburzeń osobowości, w tym narcystycznego zaburzenia osobowości. Pomaga w rozpoznawaniu typu więzi, relacji z self. Obniża objawy lękowe, depresyjne, nieokreśloną agresję, gniew. Potrzebna jest tylko motywacja, samozaparcie do pracy wewnętrznej, no i nieco odwagi oraz cierpliwości.

Etyka pracy leży u podstaw mojej postawy zawodowej, szukam drogi aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania. Jestem pod stałą opieką superwizyjną, prowadzoną przez certyfikowanych superwizorów w Poznaniu i Krakowie.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.