Jestem psycholożką, psychoterapeutką pracującą w nurcie Terapii Dialektyczno- Behawioralnej oraz trenerką umiejętności psychospołecznych. Aktualnie w trakcie 5 letniego całościowego kursu psychoterapii systemowo- psychodynamicznego, przygotowującego do certyfikacji PTP.
 
Ukończyłam studia magisterskie z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w Ambulatorium Terapii Rodzin w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Pracuje z młodzieżą i rodzicami w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. dr. J.Babińskiego w Krakowie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i konferencjach.
 
Pracuję z nastolatkami i młodymi dorosłymi, towarzysząc w pokonywaniu kryzysów rozwojowych. Pomagam zrozumieć i znaleźć sposoby na konstruktywne radzenie sobie z narastającymi emocjami, wątpliwościami i wyznaczaniem nowych celów.
 
Prowadzę warsztaty dla rodziców i bliskich nastolatków z dysregulacją emocjonalną. Konsultuje rodziców w wyzwaniach wychowawczych, konfliktach rodzicielskich, okołorozwodowych oraz pracuje z parami tworzącymi rodziny patchworkowe. Podstawą mojej pracy jest ciepła i uważna relacja z pacjentem.