Praca z ludźmi to moja pasja, a towarzyszenie im w ich procesach rozwojowych, to moje codzienne podróże w nieznane. Zarówno w życiu, jak i w pracy, ciekawość prowadzi mnie do nieoczywistych zakątków, odwaga pomaga mi w doświadczaniu przez działanie, a intuicja jest moim największym wsparciem w budowaniu relacji.
 
Prowadzę indywidualne sesje coachingowe z osobami, które potrzebują wsparcia i uwagi w ważnym dla siebie temacie/obszarze. Organizuję konsultacje i warsztaty dla rodziców z zakresu oswajania seksualności ich dzieci. Wspieram (zwinne) zespoły w komunikacji i współpracy na rzecz realizacji wyznaczonych celów. Współtworzę przestrzenie wymiany wiedzy i doświadczeń dla osób wspierających innych.
 
Pracuję w różnych obszarach tematycznych, ale wszystkie mają wspólny mianownik: budowanie i oswajanie siebie w roli. Moje motto to: dostrzeganie nienazwanego i nazywanie oczywistości.
Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej