Studia psychologiczne ukończyłam na KUL-u, zaś 4-letnią psychoterapię w Szkole Psychoterapii INTRA w Warszawie. W INTRZE skończyłam również roczny Kurs Pomocy Psychologicznej. Dodatkowo na WSPiA w Lublinie ukończyłam Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. 

Od blisko 20 lat pracuję na styku biznes-człowiek, z jednej strony wspierając organizacje we wszelkich sprawach pracowniczych, z drugiej będąc zawsze blisko człowieka i jego spraw opiekuję się tym co ze sobą przynosi, dbam o jego rozwój, zadowolenie z pracy, kondycję psychiczną i szeroko pojęty weellbeing. Moją pasją jest człowiek i jego powołanie rozumiane bardzo szeroko, jako wezwanie do pełnego wykorzystania własnego potencjału, możliwości, realizacji pragnień, marzeń, po to, by być spełnionym i szczęśliwym ale też po to, żeby być pomocą i wsparciem dla innych. 

Wyznaję zasadę, że człowiek jest jednością psycho-fizyczno-duchową i że tylko zadbanie o każdą z tych sfer zapewnić może zdrowie, komfort życia, równowagę, poczucie szczęścia i spełnienia. Tak więc idea wellbeingu w pracy, satysfakcji z życia, rozwoju, są mi bardzo bliskie. Specjalizuję się w obszarze HR, rekrutacji, rozwoju, szkoleń, pracy z kompetencjami, wartościami, doradztwie zawodowym, doradztwie kariery. Uwielbiam pracować z grupą oraz w kontakcie 1:1, wykorzystując narzędzia trenerskie, terapeutyczne i coachingowe, mentoringowe. 

Pracuję w nurcie psychoterapii gestaltowskiej z elementami terapii behawioralno-poznawczej i systemowej. Jestem miłośnikiem ludzi, niepoprawną optymistką i prawdziwą szczęściarą. W świat niosę wiarę w to, że fakty i zdarzenia są przyjazne, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, że małe kroki dają wielkie rezultaty i że wdzięczność jest kluczowym fundamentem szczęścia.

Doceniam każdą chwilę spędzoną z samą sobą. Wszystkie pozostałe dzielę z moją Rodziną – mężem i dwójką cudownych Pyszczków oraz tymi wszystkimi, którzy w zaufaniu powierzają mi swoje sprawy i potrzebują wsparcia.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej