Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jestem także w trakcie szkoły Terapii Manualnej w systemie niemieckim.

Doświadczenie zdobywałam w komercyjnych ośrodkach odnowy biologicznej oraz w przychodni działającej na rzecz NFZ. Posiadam szerokie doświadczenie w masażu i terapii leczniczych. Od dwóch lat prowadzę swoją praktykę zawodową. Obecnie pracuję z osobami o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz z dorosłymi mierzącymi się z kontuzjami związanymi z uprawianiem sportu, bólem wynikającym z przeciążeń oraz urazów.

Zajmuję się też fizjoterapią przed- i pooperacyjną. Swoją wiedzę stale pogłębiam ucząc się i korzystając z profesjonalnych szkoleń. U swoich pacjentów zauważam jak ważną rolę odgrywają nasze codzienne nawyki, które mogą pomagać lub przeszkadzać w drodze do sprawności. Zawsze staram się podejść do swojej pracy kompleksowo, więc oprócz terapii wraz z pacjentem szukamy źródła problemu.

Obecnie fizjoterapia kładzie duży nacisk na psychosomatykę i to jak nasz stan psychiczny wpływa na to co dzieje się w poszczególnych układach naszego organizmu. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze patrzeć holistycznie na swoje zdrowie i tak staram się prowadzić swoich pacjentów. Pomagam ludziom osiągnąć sprawność aby mogli robić to, co sprawia im radość i satysfakcję.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej