Jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Dzięki temu wiem, że idealna dieta dla wszystkich nie istnieje. Da się natomiast dobrać odpowiednią dietę do potrzeb każdej osoby.

Ukończyłam dietetykę w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Na studiach licencjackich oprócz samego żywienia, poznawałam też tajniki psychodietetyki. Na studiach magisterskich postanowiłam poszerzyć wiedzę związaną z chorobami. Wybrałam więc specjalność z żywienia klinicznego.

Pomimo że z dietetykiem najbardziej kojarzy się jadłospis- wcale nie trzeba się na nim opierać. W pracy lubię korzystać z Evidence Based Medicine, Evidence Based Nutrition, elementów dialogu motywującego, technik uważności i jedzenia intuicyjnego. Ta mieszanka sprawia, że człowiek, który zmienia swoje nawyki żywieniowe, zmienia je w odpowiednim dla siebie tempie i kolejności.

Lubię pracować z osobami, które chcą poprawić swoje nawyki żywieniowe, poszerzyć swoją wiedzę o żywieniu, chorują i chcą dopasować dietę do swoich potrzeb, chcą schudnąć albo po prostu potrzebują porozmawiać o diecie.