Zajmuję się pierwszą pomocą psychologiczną w kryzysach (PFA), która pomaga zapobiegać depresji, dystymii i stanom lękowym. Pracuję z osobami doświadczającymi m.in. dyskryminacji, mobbingu lub zwolnień z pracy.

Jako coach’yni, mentorka i trenerka wspomagam budowanie postaw asertywnych, komunikowanie granic i potrzeb w duchu porozumienia bez przemocy. Pomagam także w rozwoju indywidualnej drogi zawodowej, w tym liderskiej, realizowaniu jej w mniejszym stresie, poczuciu spełnienia przy zachowaniu równowagi życiowej. Wspieram, nie oceniam. Moje zawodowe motto to “świadomość buduje kontrolę”.

Ukończyłam m.in. prestiżowe studia podyplomowe Coaching i Mentoring na Uniwersytecie SWPS, prowadzone wspólnie z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz kurs pierwszej pomocy psychologicznej wg modelu RAPID w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu. Jestem też absolwentką kursu technik terapii tańcem i ruchem (w ośrodku IBA – Laban/Bartenieff), które włączam do pracy zarówno pomocowej jak i rozwojowej – coachingowej. Mam ponad 25-letni staż zawodowy, w większości managerski/liderski.  Zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu zdywersyfikowanych zespołów i dużych programów (do 5 mld EUR), zagadnieniach korporacyjnych i administracyjnych, doradztwie oraz zarządzaniu portfolio projektów (ponad 1200). 

Prywatnie w duszy gra mi różnorodna muzyka, uwielbiam podróże i kontakt z naturą. Fascynują mnie ślady dawnych cywilizacji i koncepcje podróży międzygwiezdnych. Pracuję pod regularną superwizją.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej