Zajmuję się pierwszą pomocą psychologiczną w kryzysach (PFA), która pomaga zapobiegać depresji, dystymii i stanom lękowym. Pracuję z osobami doświadczającymi m.in. dyskryminacji, mobbingu lub zwolnień z pracy.

Jako coach’yni, tutorka, mentorka i trenerka wspomagam budowanie postaw asertywnych, komunikowanie granic i potrzeb w duchu porozumienia bez przemocy. Pomagam także w rozwoju indywidualnej drogi zawodowej, w tym liderskiej, realizowaniu jej w mniejszym stresie, poczuciu spełnienia przy zachowaniu równowagi życiowej. Wspieram, nie oceniam. Moje obecne zawodowe motto to “świadomość buduje kontrolę”.

Ukończyłam m.in. prestiżowe studia podyplomowe Coaching i Mentoring na Uniwersytecie SWPS, prowadzone wspólnie z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz kurs pierwszej pomocy psychologicznej wg modelu RAPID w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu. Jestem także mentorką w programie Fundacji Liderek Biznesu. Mam ponad 25-letni staż zawodowy, w większości managerski/liderski.  Zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu zdywersyfikowanych zespołów i dużych programów (do 5 mld EUR), zagadnieniach korporacyjnych i administracyjnych, doradztwie oraz zarządzaniu portfolio projektów (ponad 1200). 

Prywatnie w duszy gra mi różnorodna muzyka, uwielbiam podróże i kontakt z naturą. Fascynują mnie ślady dawnych cywilizacji i koncepcje podróży międzygwiezdnych. M.in. z racji wieloletniego amatorskiego praktykowania tańca (balet, taniec nowoczesny, towarzyski) rozwijam obecnie wiedzę i umiejętności w obszarze wspierania dobrostanu poprzez kontakt z ciałem (Lowen – praktyka własna). W planach mam również terapię tańcem (Laban/Bartenieff) – z nadzieją włączenia tego typu pracy do mojej praktyki pomocowej. Pracuję pod regularną superwizją.

Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.