Moją pasją są ludzie, a szczególnie dbanie o ich dobrostan. Uwielbiam tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi człowieka, stymulować ludzi do podejmowania działań umożliwiających spełnianie ich marzeń, do rozmawiania o trudnych i niewygodnych tematach, do robienia rzeczy, które są dla nich ważne, do odkrywania swojego wewnętrznego świata i życia w zgodzie ze sobą. 

Od 2006 roku, czyli od ukończenia studiów psychologicznych zajmuję się rozwojem osobistym i zawodowym. Do tej pory pracowałam jako psycholog, trener, doradca zawodowy czy też coach z osobami, które utknęły w niepożądanej sytuacji życiowej lub doszły do wniosku, że chcą iść do przodu pomimo tego, że jest im wygodnie w miejscu, w którym aktualnie się znajdują. 

Moim pierwszym wyzwaniem zawodowym było wspieranie nieletnich dziewcząt przebywających w ośrodku wychowawczym w odkrywaniu prawdziwej natury człowieka i odbudowywaniu relacji ze sobą i bliskimi. Pracowałam z więźniami i byłymi więźniami, którzy chcieli odbudować swoje życie i stać się wartościowymi członkami społeczeństwa. Trenowałam osoby niepełnosprawne i długotrwale bezrobotne do odnalezienia się na współczesnym rynku pracy i odzyskania niezależności finansowej. Pracowałam z rodzicami i nauczycielami wspierającymi dzieci w pokonywaniu różnorodnych wyzwań edukacyjnych i wychowawczych. Wspierałam również osoby, które znalazły się w sytuacji kryzysowej i potrzebowały natychmiastowej pierwszej pomocy emocjonalnej. Towarzyszyłam również kobietom w przeprowadzaniu trwałych, widocznych i pozytywnych zmian w ich życiu poprzez pokonywanie efektu yo-yo. 

Aktualnie zajmuję się rozwijaniem umiejętności przywódczych licealistów i dbaniem o ich zdrowie psychiczne, co stało się szczególnie ważne w czasach nauki zdalnej. Ponadto współpracuję z pracownikami międzynarodowych firm i towarzyszę im w rozwoju kariery zawodowej oraz rozwijaniu umiejętności przywódczych. 

Misją mojego życia jest żyć, kochać, uczyć się i przeprowadzać widoczne zmiany na świecie, a wszystko to robić z radością i zaangażowaniem. Stale pracuję nad sobą i staję się lepszą wersją siebie. Jeśli wymaga tego sytuacja korzystam ze wsparcia psychologów i psychoterapeutów. Regularnie współpracuję z grupą coachów w celu efektywniejszego osiągania celów biznesowych. 

Relaksuję się przy wykonywaniu ćwiczeń fizycznych, tworzeniu aplikacji na androida, rysowaniu, słuchaniu audibooków i podcastów, gotowaniu oraz rozmawianiu z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur. Lubię pozostawać w ruchu – średnio robię około 20 tysięcy kroków dziennie.

Eugenia

Eugenia Grab

HearMe

Я пропоную індивідуальну короткострокову терапію з фокусом на проблему або довгострокову терапію, яка передбачає глибинні особистісні зміни

więcej