Kalendarz HR

Wszystko, co musisz wiedzieć o komunikacji w tym kwartale!

Co zyskasz, pobierając Kalendarz dla HR?

Wypisane ważne święta i dni specjalne

Spis dni i wydarzeń (np. Dzień Zdrowia Psychicznego), które stwarzają doskonałą okazję do komunikacji i budowania kultury organizacyjnej w firmie.

Propozycje działań dodatkowych

Zorganizuj warsztaty lub webinary nawiązujące tematyką do wydarzeń w kalendarzu. A może drobne upominki? Wybierzesz z kilku różnych propozycji.

Przykłady mailingów do pracowników

NIe musisz zastanawiać się, jaką komunikację stworzyć na Blue Monady czy Dzień Docenienie Pracownika. Dostaniesz gotowe przykłady mailingu na dany dzień.

Spis benefitów na specjalne okazje

Zobacz, które benefity będą cieszyć się zainteresowaniem od święta, a które powinny zostać w firmie na dłużej. Kiedy sprawdzi się karnet, a kiedy webinar?

Porady w zakresie zdrowia psychicznego

Stres i wypalenie to główne przyczyny problemów kadrowych. W kalendarzu znajdziesz cenne informacje o zdrowiu psychicznym i profilaktyce wypalenia.

Przykłady działań wellbeingowych

Kalendarz ułatwi Ci budowanie strategii wellbeingowej opartej na potrzebach Twoich pracowników - takiej, która działa.

 
 

Masz nawał obowiązków, dokumentów, spotkań rekrutacyjnych... I nagle widzisz na LinkedInie, że inne firmy składają swoim pracownikom życzenia z okazji Dnia Docenienia Pracownika?

Teraz musisz na szybko wymyślić treść maila, żeby chociaż w komunikacji wewnętrznej pojawiła się informacja o tym dniu.

Wiemy, jak jest i jak łatwo przegapić te „specjalne dni w kalendarzu". Wiemy też, jak ważne jest pokazywanie pracy działów HR i budowanie relacji z pracownikami. Dlatego stworzyliśmy Kalendarz dla działów HR - żeby ułatwić Ci pracę i zaoszczędzić Twój czas.

Pobierz kalendarz

.

Korzystając z kalendarza HR, ułatwisz sobie pracę

Każde wydarzenie związane ze zdrowiem psychicznym i dobrostanem to szansa na wyciągnięcie ręki do pracowników. Kalendarz HR pozwoli Ci zaplanować empatyczną komunikację i wyjść z ciekawą inicjatywą. Znajdziesz w nim propozycje działań dodatkowych, gotowe wiadomości i plan budowania skutecznej strategii wellbeingowej.

 

.