inStreamly to polska platforma łącząca mikroinfluencerów z markami w świecie livestreamingu. Współpracuje z największymi globalnymi graczami, m.in. Netflixem czy Red Bullem – inStreamly sprawia, że firma w równie łatwy sposób może współpracować z tysiącem mikrostreamerów.

inStreamly nie tylko łączy twórców gamingowych z dużymi markami, ale również automatyzuje współpracę. Dzięki startupowi twórcy mogą monetyzować transmisje w takich kanałach jak Twitch czy YouTube.

Aktualnie w inStreamly pracuje ponad 50 osób, a firma ciągle się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. inStreamly oferuje szereg korzyści, które mają na celu poprawę jakości pracy i życia pracowników. Wśród nich można wymienić:

- Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Integracyjne wyjazdy i wydarzenia firmowe.
- Opeikę psychologiczną dla pracowników.

O współpracy HearMe z inStreamly rozmawiamy z Małgorzatą Milewską, Operations Business Partner

 

Dlaczego inStreamly zdecydowało się na wprowadzenie benefitu wsparcia psychologicznego?

Uważamy, że zdrowie psychiczne jest równie ważne, jak to fizyczne. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszego zespołu i umożliwiamy mu korzystanie z profesjonalnego wsparcia. Chcemy, żeby wszystkie osoby z inStreamly czuły, że są ważne. Poprzez współpracę z HearMe zapobiegamy wypaleniu zawodowemu, wspieramy pracowników w rozwoju swoich kompetencji społecznych, a także wspieramy ich rozwój zawodowy (coaching, spotkania z psychologiem biznesu).

Co przekonało Was do wybrania właśnie HearMe?

Braliśmy pod uwagę inne platformy, oferujące benefity związane z opieką psychologiczną, ale wybraliśmy HearMe ze względu na intuicyjną i prostą w obsłudze platformę, pełną anonimowość, możliwość spotkań online, sesje w języku angielskim (obcojęzyczni pracownicy).

 

Jak wprowadzenie wsparcia opieki psychologicznej wpłynęło na pracowników?

HearMe cieszy się w inStreamly ogromną popularnością. Konto na platformie założyła ponad połowa naszego zespołu. Niektórzy korzystają ze wsparcia regularnie, inni doraźnie.

Kilkukrotnie zwiększaliśmy pakiet ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami, które przerosło nasze oczekiwania. Zdarza się, że pracownicy mówią na forum o swoich doświadczeniach z HearMe i zachęcają innych do korzystania z platformy. Świadomość naszego zespołu na temat tego jak ważne jest zdrowie psychiczne zdaje się być wysoka.

 
 
 

Czy widzicie zmiany w kulturze organizacji po wprowadzeniu wsparcia psychologicznego?

Wprowadzenie HearMe jako benefitu było naturalną konsekwencją naszej kultury organizacji i wartości, zgodnie z którymi postępujemy. Świadomość potrzeb w zakresie zdrowia psychicznego była u nas zawsze bardzo wysoka (i nadal pozostaje).

Czy temat benefitów pojawia się u Państwa podczas rozmów rekrutacyjnych?


Tak, wsparcie psychologiczne zawsze widnieje na liście benefitów, wspominamy o tym również podczas rozmów. Kandydaci zazwyczaj pochwalają idee i doceniają świadomość firmy.

 

Czy możecie polecić HearMe innym firmom?

Jak najbardziej! Możliwość korzystania ze wsparcia psychologa czy psychoterapeuty jest równie ważna jak możliwość spotkania z lekarzem pierwszego kontaktu.

Ponadto HearMe to nie tylko konsultacje ze specjalistami, to również całe zaplecze pracowników, którzy wychodzą naprzeciw naszym potrzebom szkoleniowym, czy administracyjnym 😊 Bardzo doceniamy tę współpracę.

 
 

Czym jest live streaming?

Live streaming to proces przesyłania strumieniowego w czasie rzeczywistym, który umożliwia przekazywanie treści wideo lub audio bezpośrednio z jednego urządzenia na inne. Dzięki live streamingowi użytkownicy mogą transmitować na żywo wydarzenia, koncerty, wykłady, prezentacje i wiele innych. Odbiorcy na całym świecie mogą w czasie rzeczywistym oglądać i słuchać tych treści za pośrednictwem internetu, co umożliwia im uczestnictwo w wydarzeniach z dowolnego miejsca na świecie. Live streaming to popularny sposób na komunikację online i interakcję między ludźmi na całym świecie.

 
 

Masz do nas pytania? Porozmawiajmy!

+48 22 153 05 50
kontakt@hearme.pl

HearMe
Porozmawiajmy

Umów się na demo

Czy wiesz, że 7 na 10 Polaków często lub bardzo często odczuwa stres? Wśród nich są też Twoi pracownicy. 
Z HearMe możesz im pomóc. 💙

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.