parallax background

Blog

28 września 2022
inwestycja w benefity pracownicze

Czy warto inwestować w benefity pracownicze w kryzysie?

Jak budować strategię benefitową w firmie? Które benefity pracownicze są dobrym rozwiązaniem na trudne czasy? Sprawdź, co sprawdzi się w Twojej firmie.
22 września 2022
webinar_zmiany_w_organizacji

Zarządzanie kryzysowe – praktyczne porady dla HR

Jak zbudować strategię zarządzania kryzysowego? Poznaj metody radzenia sobie z kryzysem w organizacji i zobacz jak wygląda zarządzanie kryzysowe przez działy HR
16 września 2022
webinar lider w kryzysie psychicznym

Jak liderzy mogą poradzić sobie z kryzysem psychicznym?

Jak uniknąć kryzysu, asertywnie zadbać o ciągłość biznesu, pracowników i własny dobrostan. Poznaj konkretne metody minimalizujące dystres przy podejmowaniu decyzji i komunikowaniu jej.
14 września 2022
Monterail_Hearme

Jak Monterail dba o zdrowie psychiczne swoich pracowników z pomocą HearMe?

Sprawdź, jak firma technologiczna dba o zdrowie psychiczne swoich pracowników. Opieka psychologiczna jako benefit, to korzyść dla Twojej firmy. Poznaj case study Monterail i HearMe.
30 sierpnia 2022

Dlaczego oszczędzanie jest takie trudne?

Czasem i najlepsz* lider* w firmie z niezdrową kulturą pracy nie pomoże. Z reguły jednak, relacja z przełożonym jest dla pracownika kluczowa z wielu względów.
17 sierpnia 2022

4-dniowe wyzwanie finansowe

4-dniowe wyzwanie finansowe Stres finansowy to bardzo powszechne zjawisko, szczególnie w czasach niestabilnej sytuacji ekonomicznej. Presja finansowa i niższe dochody dosłownie spędzają sen z powiek (bezsenność […]